O nas

Work o’clock jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę, a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Agencja jest obecna na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku, a dzięki naszym działaniom, pracę na terenie Unii Europejskiej znalazło już ponad 1800 pracowników.


Nasz międzynarodowy zespół wysokiej klasy specjalistów, prowadzi skuteczne procesy rekrutacyjne w oparciu o podstawowe oraz innowacyjne techniki pozyskiwania kandydatów. Znajomość rynku pracy umożliwia nam staranną selekcję i analizę profili potencjalnych kandydatów, a doświadczenie zawodowe w połączeniu z zaangażowaniem, skutkuje sukcesami w doborze stanowiska pracy do kwalifikacji kandydata.


Work o’clock posiada zespół wykwalifikowanych headhunterów, który podzielony jest na wyspecjalizowane zespoły, co pozwala nam skupić się na poszczególnych sektorach rynku, w których realizujemy projekty rekrutacyjne. Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, a dzięki naszym działaniom, każdego dnia, szukamy nowych, skutecznych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb naszych klientów.


Jako agencja, jesteśmy do stałej dyspozycji i oferujemy szereg usług dla kandydatów oraz pracodawców, którzy podejmą z nami stałą współpracę.

Nasza agencja doradztwa personalnego posiada 6 biur zlokalizowanych na terenie całej Polski, które można znaleźć we Wrocławiu, Katowicach, Zielonej Górze, Rzeszowie, Krakowie, a także w Trójmieście.


4 lata na rynku
– 8 krajów Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Austria, Szwajcaria, Ukraina
– 7390 zatrudnionych pracowników

Zapraszamy do współpracy!