KARIERA W WORK O’CLOCK

Firma Worck o’clock przyciąga w swoje szeregi pasjonatów HR oraz Rekrutacji. Budujemy przewagę konkurencyjną na rynku, nie tylko dostarczając najlepszych pracowników, ale również współpracując ze sprawdzonymi pracodawcami na terenie Unii Europejskiej. Zatrudniamy osoby z pasją, ciągle dbając o ich zawodowy jak i osobisty rozwój.


Dlaczego jesteśmy najlepsi? Dlatego, że uczymy się od siebie nawzajem. Priorytetem jest dla Nas współpraca, wzajemnie napędzamy się do działania i stawiamy siebie ciągle nowe i ambitne cele.


Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w agencji rekrutacyjnej i znasz języki – dołącz do Nas!

Jak wygląda rekrutacja w Naszej firmie?

Krok 1 - Aplikacja

Nadesłane aplikacje CV są analizowane pod kątem kwalifikacji, doświadczenia oraz umiejętności na preferowanym stanowisku.

Krok 2 - Assessment Centre

Po selekcji aplikacji CV, kandydaci spełniający kwalifikacje, biorą udział w dalszym procesie rekrutacji i zostają zaproszeni oficjalnie na rozmowę kwalifikacyjną z dyrektorem.
Co jest brane pod uwagę?

  • Zadania kompetencyjne – sprawdzające kompetencje miękkie, takie jak współpraca, komunikatywność, rozwiązywanie problemów
  • Zadania sprawdzające wiedzę merytoryczną z zakresu procesów rekrutacyjnych a także działu HR.
  • Testy językowe – język obcy musi być w stopniu zaawansowanym, ułatwiający swobodną komunikację z pracodawcami z za granicy ( język niemiecki lub język angielski).

Krok 3 - Rozmowa kwalifikacyjna.

Rozmowa kwalifikacyjna jest etapem po selekcji aplikacji bądź po sesji Assessment Centre, prowadzona jest przez Dyrektora Działu HR. Rozmowa jest etapem, podczas którego weryfikowane są kompetencje kandydata.

Krok 4 - Drugi Etap rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy wybranego kandydata na „Open Day” do działu HR, aby mógł bliżej poznać zespół z którym będzie współpracował oraz w praktyce poznał zakres swoich zadań na wybranym stanowisku.

Krok 5 - Współpraca.

Kandydat, który został wybrany do Naszego zespołu informujemy drogą telefoniczną o pozytywnym zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: office@workoclock.eu.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.