Operator wózka widłowego – Niemcy, Monachium

Firma Work o`clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy, Siedziba firmy: Monachium

Opis stanowiska:

– praca polega na układaniu towarów na paletach, regałach magazynowych

Wymagania:
– doświadczenie jako operator wózka widłowego

– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie będzie dużym atutem

– Motywacja do pracy, oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

– niemiecką umowę na czas nieokreślony

– wynagrodzenie 10,50 Euro Brutto

– pracę od zaraz

– zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy

– możliwość zdobycia niemieckich uprawnień jako operator wózków widłowych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Work o’clock dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

This job has expired. Obserwuj
  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    negotiation
  • Forma zatrudnienia:
    Praca za granicą
  • Opublikowano:
    2 lata ago
  • Kategoria:
    Praca fizyczna
  • Ważne do:
    14 maja 2019
  • Płeć:
    Male, Female, Other