Doradca techniczno-handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii – Polska, Każde miasto

Firma Work o`clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy osobę na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Miejsce pracy: Polska, Każde miasto

Poszukujemy młodych i ambitnych osób do pracy dla jednej z firm fotowoltaicznych w Polsce.

Opis stanowiska:

-Przedstawianie propozycji, rozwiązań oraz doradztwo w zakresie OZE nowym klientom
-Przygotowywanie ofert, prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych z klientami
-Prowadzenie baz danych siatki sprzedaży
-Pozyskiwanie klientów oraz rozwój sprzedaży
-Realizacja strategii handlowych oraz kampanii marketingowych
-Uczestnictwo w projektach sprzedażowych, przetargach oraz eventach
-Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

-Wykształcenie min. Średnie
-Prawo jazdy kat. B
-Własny samochód
-Znajomość MS Office (Word, Excel)
-Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
-Komunikatywność
-Zaangażowanie
-CHĘĆ DO NAUKI I PRZYSWAJANIA NOWYCH KOMPETENCJI ( nie wymagamy doświadczenia – dajemy doświadczenie )

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce z korzeniami, sięgającymi aż XIX wieku !
-Pakiet ok. 20 godzin szkoleń miesięcznie z zakresu psychologii sprzedaży, rekrutacji, samego szkolenia jak i również zarządzania małą, średnią, dużą grupą osób, przygotowując tym samym najlepszych do prowadzenia własnej filii.
-Pakiet ok. 12 godzin szkoleń z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii
-Wysokie wynagrodzenia ( Podstawa + Prowizja + Bonusy )
-Niezbędne narzędzia do pracy z klientem
-Pracę w młodym zespole
-Jasne kryteria awansu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Work o’clock dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

This job has expired. Obserwuj
  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    negotiation
  • Forma zatrudnienia:
    Pełen etat
  • Opublikowano:
    2 lata ago
  • Kategoria:
    Energetyka
  • Ważne do:
    8 stycznia 2020
  • Płeć:
    Male, Female, Other